Tasarımı Kaydet  Kapat
Beşiktaş Gayrettepe Lastikçi

Beşiktaş Gayrettepe Lastikçi

Beşiktaş Gayrettepe Lastikçi


24 saat lastik tamir hizmeti veren 7-24 lastikyolyardım ekipleri yolda kalmanız durumunda bir telefon kadar yakındır. 0534 623 99 28 numaralı telefonumuzu arayarak ya da whatsapp üzerinden konum göndererek ekiplerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hizmetimiz tam gaz devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimize daha fazla bölgede yardımcı olmak için hizmet ağımızı her geçen gün genişletmekteyiz. Beşiktaş ilçemizin tüm semt ve sokaklarında hizmet vermekteyiz. Gece gündüz fark etmeksizin her daim hizmetimiz vardır. Lastiği patlayan ya yolda lastiğinde problem çıkan tüm müşterileri bekliyoruz. Yolda kalarak madur olmamanız adına gece gündüz demeden hizmet veriyoruz.  Yolda problem oldu lastiğiniz patladı hiç merak etmeyin 15 dakika içersinde ekiplerimiz yanınızda. Araçlarımızda yedek lastik, çıkma lastik veya lastiğinizi tamir edecek tüm alet ve makine teçhizatı bulunmaktadır. Ekiplerimiz gereken ne ise yaparak sizi en kısa sürede gideceğiniz yer için yola koyar. 

Beşiktaş Gayrettepe Lastikçi

Beşiktaş Gayrettepe'de yolda kaldıysanız bizi arayarak en doğru tercihi yapmışsınız demektir. En yakın Gayrettepe lastikçi ekiplerimiz 7-24 telefonda ve müşterilerin çağrılarına cevap vermektedir. 7-24 lastik yol yardım olarak makine ekiplarımıza ve çalışan personelimize önem veriyor ve kendimizi 20 yıldır sürekli güncelliyoruz. Doğru adresten hizmet almak istiyor ve madur olmak istemiyorsanız 0534 623 99 28 numaralı telefondan Beşiktaş Gayrettepe ilçesinde lastikçi aramanız durumunda ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Cumartesi ya da Pazar hafta sonu ya da resmi tatil fark etmeksizin bizleri arayarak 7-24 Lastik tamiri, lastik yol yardım hizmeti alabilirsiniz. Ağır vasıta veya otomobil fark etmeksizin aracınızın yanına gelerek ekiplerimiz yerinde hizmet sunmaktadır. 

Konumunuza en yakın lastikçi çağırmak için Whatsapp dan konum gönderebilir ya da iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.