Tasarımı Kaydet  Kapat
Kavacık’ta 24 Saat Açık Lastikçi

Kavacık’ta 24 Saat Açık Lastikçi

Kavacık’ta 24 Saat Açık Lastikçi


Kavacık’ta akşam 20:00 dan sonra açık lastikçi mi bulamadınız üzülmeyin o zaman akşam biz sizin aracınızın yanına gelip lastik tamirini ve lastik değişimini gerçekleştiriyoruz.

Kavacık köprüsünü geçtikten sonra arka sağ lastiğinizin indiğini fark ettiniz ve indiniz ancak farklı bir şey göremediniz,arka sağ lastiğiniz içeriden yarılmış ve parçalanmış olabilir.
Stepnenizi takmak istediniz ama stepnedeki lastiğiniz de uzun yıllardır fark etmediğinizden dolayı inmiş.
Yakından lastikçi arama şansınızda olmayacağından en iyisi lastikçi buraya gelsin diyorsanız biz size en yakın lastikçi olarak 12 dakika içerisinde yanınızda oluyoruz.
Lastik yol yardım ekibimiz size hızlı ve engin iş tecrübesiyle stepnenizide tamir edip yedek lastikte getiriyor.

Çevre yolu ikinci köprü edirne istikametinde aracınızla seyrederken servis minibüsünüzün ön sol lastiği patladı ve aniden durmak zorunda kaldınız.Aracınızdan indiniz ve lastiğinizin kullanılamaz hale geldiğini ve paramparça olduğunu gördünüz.Gerekli olan bütün güvenlik önlemlerinizi aldıktan sonra örneğin 30 metre geriden duba koymak gibi,150 metreden görünecek vaziyette araç arızalı ikazını veren flaşörlü göstergeler gibi.Sonrasında stepnenizi takmak için araç gereçleri çıkardınız,stepnenizi de yerinden söktünüz ama lastiğinizi sökmeye çalıştınız ve bijonları gevşetipte sökemediniz.Lastikçi’ye ihtiyaç mı duydunuz ?
Kavacığa giden ve dönen yolda lastikçi’niz 7/24 lastikçi hizmeti veren bir firma olarak biz varız.Çevre otoyolunda 24 saat lastikçi hizmeti veriyoruz.Lastik tamirinizi ve lastik değişiminizi profesyonel servis ekipmanlarımızla olduğunuz yerde tamirini ve değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz...

Çevre otoyolu kavacığa giren,çıkan bütün yol güzergahında lastik tamircisi hizmetimiz gece gündüz sizleri yolda kalmaktan kurtarıyoruz.

İstanbul çevre yolunda lastik yüzünden mahsur kalıp saatlerce beklemeyin.
Sizin yanınıza lastik tamircisi 8 ile 15 dakika içerisinde bu denli hızlı ulaşım sağlamaktadır.
Lastik tamirini hızlıca yaptırıp ailenizle yolunuza kaldığınız yerden rahatlıkla devam edin.
Kavacık sapağından içeri girerken aniden aracınız ikaz verip sağ ön lastiğinizin indiğini gösterdiyse hemen en müsait olan bir yere aracınızı park edin ve can güvenliğinizi tehlikeye atmayacak şekilde önleminizi tavsiye eder ve geçmiş olsun dileriz.
Gerekli önlemlerinizi aldıktan sonra aracınızın sağ ön lastiğinizin durumuna bakınız.
Lastiğinizin kullanılamayacak hale geldiğini gördüyseniz lastik tamircisi bir telefon kadar yakın.
Yedek stepnenizi daha sonra kullanırım diyorsanız ve lastikçi’m gelsin yenisiyle değiştirsin istiyorsanız kavacık lastikçi’niz en geç 15 dakika içerisinde aracınızın yanında olacağından emin olabilirsiniz.

Kavacık çevre otoyolu üzerinde servislerimiz devamlı lastikçi hizmeti vermektedir.

Çevre otoyolu lastikçisi
edirne istikametinde lastik sorunu yaşadıysanız mobil lastikçi servisimiz lastiğinizin tamirini ve lastik değişimini yapmaktayız.

İstanbul çevre otoyoluna lastik yol yardım servisilerimizin hizmet ağları şöyledir;
24 saat lastikçi hizmet ağı
Lastik tamircisi hizmet ağı
Lastik tamiri hizmet ağı
Lastik değişimi hizmet ağı
Acil lastikçi hizmet ağı
7/24 lastikçi hizmet ağı
Oto lastikçi hizmet ağı
Mobil lastikçi hizmet ağı
Seyyar lastikçi hizmet ağı
Nöbetçi lastikçi hizmet ağı
Lastik yardım hizmet ağı gibi bir çok hizmetlerimiz mevcuttur.
Sizde bu hizmet kampanyalarından yararlanmak ve destek almak istiyorsanız www.7-24lastikyolyardim.com adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Çevre otoyolu lastikçisi
ankara istikametinde lastiğiniz indiyse ve lastiğiniz kullanılmayacak vaziyete geldiyse size lastik temini ve lastik yol yardım destek hizmetini sağlamaktayız.

Çevre otoyolu’na ulaşım süremiz ilk 10 dakika içindedir.Lastik yol yardım servisimiz çevre otoyolunda 7/24 lastik tamiri yapmaktadır.24 saat lastikçi ekiplerimiz işini en iyi bir şekilde yerine getirmektedirler.

Çevre otoyolu 0-2 kodlu karayolu üzerinde lastik sorununuzu uzman ekiplerimizce derhal gideriyoruz.Kısa zaman içerisinde lastikçi arkadaşlarımız sayesinde lastik tamiri ve lastik değişimini gerçekleştiriyoruz.

Çevre otoyolu E-80 kodlu karayolunda lastiğinizin jant kenarından hava kaçırıyor ve lastiğiniz hava tutmuyor ve iniyorsa acil lastik yardım desteği sağlıyoruz.Jantınızın düzeltme ve tamirat işlerini olduğunuz yerde gerçekleştiriyoruz.